O autorze
Prezes Stowarzyszenia "Razem dla Kresów".

Facebook, Twitter

Mamy nowego sponsora

LKS Pogoń Lwów i Trade Trans Sp. z.o.o. podpisały umowę sponsorską na sezon 2012/13. PS Trade Trans prowadzi międzynarodową działalność spedycyjną na terenie Europy i Azji. Posiada osiem oddziałów w Polsce, a także sieć terminali logistycznych, które zapewniają obsługę największych i najtrudniejszych przedsięwzięć transportowych.


Zakres usług firmy obejmuje: logistykę kontraktową, organizację przewozu, przeładunki i magazynowanie w terminalach granicznych lub wewnątrz kraju, przeładunki w portach morskich i śródlądowych, magazynowanie, składowanie, konfekcjonowanie, usługi celne, ubezpieczenie cargo i rozliczenia frachtu i należności celno-podatkowych w imieniu klienta.


Zatrudnia blisko 400 pracowników, jest obecnie na wszystkich granicznych przejściach kolejowych, w polskich portach morskich oraz węzłach łączących korytarze transportowe północ-południe i wschód-zachód. Jako wiodący podmiot na rynku od lat zajmuje wysokie pozycje w lokalnych i zagranicznych rankingach branżowych.

Firma czynnie angażuje się w promowanie zdrowego stylu życia przez wspomaganie działaności klubów sportowych oraz wydarzeń o znaczeniu lokalnym. Jest wieloletnim sponsorem Klubu Piłkarskiego „Kolejarz Stróże”. Wspiera drużynę w zakresie przygotowań do rozgrywek ligowych oraz funduje stypendia indywidualne piłkarzy tego pierwszoligowego zespołu.Chętnie wspiera lokalne inicjatywy sportowe. Wspomaga organizacyjnie i finansowo miłośników sportu i rekreacji, amatorów gier zespołowych oraz uczestników regat żeglarskich.
Trwa ładowanie komentarzy...